BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 34.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
14:30
SERVERGAZİ MANİSA SALİHLİ BLD. SK.

-
İZMİR ÜÇYOL GSK

(H) HALİT GÖKMEN
(Y) TURGUT IŞIK
(Y) KAAN KARACA
(G) SERDAR ÇİFTÇİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
17:00
SERVERGAZİ BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SK

-
AYDIN TİCARET ODASI İ.Ö.O. SK

(H) MURAT TOPRAKÇI
(Y) TURGUT IŞIK
(Y) KAAN KARACA
(G) MEHMET KARADUMAN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
18:00
AKKONAK DENİZLİ İY GÜRELLER SK

1-2
TAVAS BİRLİK SK

(H) EŞREF KURBAN
(Y) HALİT GÖKMEN
(Y) TURGUT IŞIK
(G) SERDAR ÇİFTÇİ
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
20:00
AKKONAK ALPARSLAN GENÇLİK SK

0-0
BEREKETLİ SK

(H) ENGİN ALTINAY
(Y) HALİT GÖKMEN
(Y) TURGUT IŞIK
(G) HAYATİ ÜNAL
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
14:30
SERVERGAZİ BODRUM BİRLİK SK

-
AYDIN TİCARET ODASI İ.Ö.O. SK

(H) ONUR ÖZEL
(Y) KAAN KARACA
(Y) CEMİLE ATAR
(G) HASAN YAZICI
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
17:00
SERVERGAZİ ANTALYA YOL SPOR

-
MANİSA SALİHLİ BLD. SK.

(H) ALPEREN AKSU
(Y) KAAN KARACA
(Y) ONUR ÖZEL
(G) BÜLENT ÖZEN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
19:00
SERVERGAZİ TUNARAS ADALET SK

4-0
ESKİHİSAR SK

(H) MUSTAFA GÖRKEM AKGÜL
(Y) OSMAN OKATAN
(Y) EMİN GÖKALP
(G) ZAFER ALKAN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
21:00
SERVERGAZİ BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

1-1
D. OTO 20 AYYILDIZ SK

(H) MURAT TOPRAKÇI
(Y) OSMAN OKATAN
(Y) EMİN GÖKALP
(G) ÇAĞLAR TURAN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
18:00
ŞİRİNKÖY GENÇ ÜMİTLER SK

2-4
PAMUKKALE SK

(H) AHMET SAİD DOKUYUCU
(Y) YUSUF TEKİN
(Y) BERKE AYÇA
(G) ADEM ALTINTAŞ
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
20:00
ŞİRİNKÖY PAMUKKALE FATİH SK

0-8
ŞEMİKLER SK

(H) VAHDET DEMİR
(Y) YUSUF TEKİN
(Y) BERKE AYÇA
(G) ÖZDOĞAN SELÇUK
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
14:30
SERVERGAZİ ANTALYA YOL SPOR

-
İZMİR ÜÇYOL GSK

(H) BERKE KURU
(Y) HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
(Y) EMİN GÖKALP
(G) SERDAR ÇİFTÇİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
17:00
SERVERGAZİ BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SK

-
BODRUM BİRLİK SK

(H) HALİT GÖKMEN
(Y) TURGUT IŞIK
(Y) EMİN GÖKALP
(G) ZAFER ALKAN
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
AKKONAK KAPTAN SK

8-0
KIRALAN DEMİR SK

(H) AYŞEGÜL GÖKKAYA
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
AKKONAK AKHAN VEFA SK

1-8
D. OTO 20 AYYILDIZ SK

(H) AYŞEGÜL GÖKKAYA
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
AKKONAK DENİZLİ GENÇLERBİRLİĞİ SK

1-6
BAĞBAŞI GENÇLİK SK

(H) AYŞEGÜL GÖKKAYA
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
İLBADI BEREKETLER SARP SK

1-8
Y. ÇİVRİL BELEDİYE SK

(H) ONUR ÖZEL
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
İLBADI TUNARAS ADALET SK

2-2
ALPARSLAN GENÇLİK SK

(H) ONUR ÖZEL
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
İLBADI ALTINÇAĞ SK

4-1
MEHMETÇİK MAHALLESİ SK

(H) ONUR ÖZEL
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
SARAÇOĞLU İNCİLİPINARGÜCÜ GSK

0-14
DOKUZKAVAKLAR SK

(H) CEMİLE ATAR
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
SARAÇOĞLU ESKİHİSAR SK

1-7
PK. GENÇLERBİRLİĞİ SK

(H) CEMİLE ATAR
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
SARAÇOĞLU KAPLANLAR SK

0-14
PAMUKKALE FATİH SK

(H) CEMİLE ATAR
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 17.05.2024
Cuma
14:00
SERVERGAZİ A1

-
A2

(H) OSMAN ÖZTEKİN
(Y) KAAN KARACA
(Y) BERKE KURU
(G) MEHMET KARADUMAN
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
SERVERGAZİ SERİNHİSAR 1906 BELEDİYE SK

2-10
ALTIN HOROZ SK

(H) BERKE AYÇA
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
SERVERGAZİ KARTALGÜCÜ SK

2-1
ORKA SK

(H) BERKE AYÇA
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
SERVERGAZİ TEKKEKÖY SK

0-9
ÇAMLIK FUTBOL SK

(H) BERKE AYÇA
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
ŞİRİNKÖY ALTIN YILDIZ SK

-
İleri tarihe ertelendi.
BAŞKARCI MERKEZEFENDİ SK

(H) YUSUF TEKİN
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
ŞİRİNKÖY DENİZLİSPOR

2-0
BEREKETLİ SK

(H) YUSUF TEKİN
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
ŞİRİNKÖY DENİZLİ İY GÜRELLER SK

0-2
NALAN KAYNAK AND. SK

(H) YUSUF TEKİN
U13 18.05.2024
Cumartesi
11:00
AKKONAK AKKONAK SK

2-0
TAVAS BİRLİK SK

(H) HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
13:00
AKKONAK TAVAS BİRLİK SK

0-1
TUNARAS ADALET SK

(H) KADİR GÜNDOĞDU
(Y) BERKE AYÇA
(Y) HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
(G) FAZIL ALTINTAŞ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
15:00
AKKONAK BEREKETLİ SK

0-1
DENİZLİ İY GÜRELLER SK

(H) MUSTAFA GÖRKEM AKGÜL
(Y) BERKE AYÇA
(Y) MAHMUT AYDOĞAN
(G) MEHMET KARADUMAN
U13 18.05.2024
Cumartesi
17:00
AKKONAK DEĞİRMENÖNÜ SK

-
BAŞKARCI İY SK

(H) MAHMUT AYDOĞAN
U13 18.05.2024
Cumartesi
17:30
İLBADI ALSANCAK SK

8-0
ÇAL BELEDİYE SK

(H) YAĞIZ BURSALIOĞLU
U13 18.05.2024
Cumartesi
19:00
İLBADI DEMİRSOY SK

2-7
İLBADI SK

(H) YAĞIZ BURSALIOĞLU
U13 18.05.2024
Cumartesi
11:00
SARAÇOĞLU PAMUKKALE SK

6-2
AKVADİ SK

(H) HALİT GÖKMEN
U13 18.05.2024
Cumartesi
12:00
SERVERGAZİ MERKEZEFENDİ BELEDİYE SK

4-4
YEŞİLKÖY SK

(H) MURAT EKMEKCİ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
14:00
SERVERGAZİ ŞEMİKLER SK

7-1
BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

(H) EŞREF KURBAN
(Y) MURAT EKMEKCİ
(Y) KAAN KARAKURT
(G) ZAFER ALKAN
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
16:00
SERVERGAZİ ESKİHİSAR SK

0-5
ALPARSLAN GENÇLİK SK

(H) AHMET BEYSÜNGÜ
(Y) ONUR ÖZEL
(Y) KAAN KARAKURT
(G) MUSTAFA AYYILDIZ
U13 18.05.2024
Cumartesi
18:00
SERVERGAZİ HONAZ SK

2-4
ACIPAYAM BELEDİYE SK

(H) ONUR ÖZEL
U13 18.05.2024
Cumartesi
11:00
ŞİRİNKÖY BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

0-8
SARAYKÖY SK

(H) TURGUT IŞIK
İŞİTME ENGELLİLER 1. LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
13:00
ŞİRİNKÖY İZMİR İESK

-
AFYON SSK

(H) ÖZGÜR KARABACAK
(Y) KAZIM ÇIRALI
(Y) TURGUT IŞIK
(G) NESİP CANER ALTINTAŞ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
15:00
ŞİRİNKÖY PAMUKKALE SK

-
PAMUKKALE FATİH SK

(H) MUSTAFA ÖZEK
(Y) HALİL TUTKU ÇİNAR
(Y) HALİT SANCAK
(G) İBRAHİM KOÇ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
17:00
ŞİRİNKÖY D. OTO 20 AYYILDIZ SK

4-1
GENÇ ÜMİTLER SK

(H) AHMET SAİD DOKUYUCU
(Y) CEMİLE ATAR
(Y) FATMA GÜL KILINÇ
(G) HAYATİ ÜNAL
U13 18.05.2024
Cumartesi
19:00
ŞİRİNKÖY YEŞİL ÇINAR SK

13-1
DENİZLİ VEFA SK

(H) CEMİLE ATAR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
AKKONAK BABADAĞ GENÇLİK SK

-
DENİZLİ HİSAR SK

(H) MUSTAFA ÖZEK
(Y) OSMAN BAHA GÖZÜKARA
(Y) AYŞEGÜL GÖKKAYA
(G) NAİL YILDIZ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
17:00
AKKONAK ELİT SK

1-6
BAŞKARCI MERKEZEFENDİ SK

(H) GÖKHAN UZ
(Y) OSMAN BAHA GÖZÜKARA
(Y) AYŞEGÜL GÖKKAYA
(G) BÜLENT ÖZEN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
BAŞKARCI BAŞKARCI İY SK

5-3
BOZKURT BELEDİYE SK

(H) ÖMER YAYIN
(Y) HALİL TUTKU ÇİNAR
(Y) MURAT EKMEKCİ
(G) NESİP CANER ALTINTAŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:00
BEKİLLİ KUTLUBEY SK

2-5
ÇAĞIRGAN SK

(H) FATİH DERİN
(Y) MAHMUT AYDOĞAN
(Y) MURAT CAN SANDIKCI
(G) ERHAN KOLDEMİR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:30
BEKİLLİ BEKİLLİ BELEDİYE SK

1-0
HAYLAMAZ SK

(H) KADİR GÜNDOĞDU
(Y) KAAN KARACA
(Y) BERKE KURU
(G) SERDAR ÇİFTÇİ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SARAÇOĞLU GÜZELYURT SK

10-1
GÖKBÖRÜGÜCÜ SK

(H) MUSTAFA GÖRKEM AKGÜL
(Y) MURAT TOPRAKÇI
(Y) HALİT GÖKMEN
(G) ÖZDOĞAN SELÇUK
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:00
SARAYKÖY SARAYKÖY EFELER SK

2-4
DENİZLİ RAY SK

(H) ÖZGÜR KARABACAK
(Y) KAAN KARAKURT
(Y) MUSTAFA ANIL ERKILIÇ
(G) HASAN YAZICI
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SERİNHİSAR KELEKÇİ GENÇLİK SK

1-7
AKHAN VEFA SK

(H) VEYSEL AKAY
(Y) TURGUT IŞIK
(Y) YAĞIZ BURSALIOĞLU
(G) ADEM ALTINTAŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SERVERGAZİ EFELER FUTBOL SK

0-9
IŞIKLIGÜCÜ SK

(H) EŞREF KURBAN
(Y) HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
(Y) NUH BATUHAN BAYRAKTAR
(G) HAYATİ ÜNAL
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
YATAĞAN YEŞİLYUVA SK

4-5
MEHMETÇİK MAHALLESİ SK

(H) VAHDET DEMİR
(Y) TUNAHAN ÖNER
(Y) MUSTAFA TERCAN
(G) İBRAHİM KOÇ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
YENİCEKENT YENİCEKENT SK

-
TATİL EDİLDİ
PELİTLİBAĞ SK

(H) TUNCAY ÇORLU
(Y) BERKE AYÇA
(Y) HALİT SANCAK
(G) ÇAĞLAR TURAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
AKKONAK D. OTO 20 AYYILDIZ SK

-
BAŞKARCI İY SK

(H) BUSE DAŞ
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
AKKONAK AKKONAK SK

-
TAVAS BİRLİK SK

(H) ABDULLAH EVREN OZDEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
AKKONAK KARAKOVA SK

-
ELİT SK

(H) BUSE DAŞ
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
AKKONAK DENİZLİ GENÇLERBİRLİĞİ SK

-
SİTELER MAHALLESİ SK

(H) ABDULLAH EVREN OZDEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
20:00
AKKONAK AKHAN VEFA SK

-
BAĞBAŞI GENÇLİK SK

(H) ABDULLAH EVREN OZDEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
İLBADI DEMİRSOY SK

9-1
BABADAĞ GENÇLİK SK

(H) OSMAN FAHRİ GÖDE
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
İLBADI VALİ RECEP YAZ.İ.Ö.O. SK

-
ALPARSLAN GENÇLİK SK

(H) AHMET ÇAĞRI DEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
İLBADI ALTINÇAĞ SK

2-1
BEREKETLER SARP SK

(H) OSMAN FAHRİ GÖDE
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
İLBADI TUNARAS ADALET SK

-
İLBADI SK

(H) AHMET ÇAĞRI DEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
SARAÇOĞLU İNCİLİPINARGÜCÜ GSK

3-4
DOKUZKAVAKLAR SK

(H) HAYRANİ ŞEN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
SARAÇOĞLU PAMUKKALE SK

-
AKVADİ SK

(H) HALİL GÜNEŞ
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
SARAÇOĞLU KAPLANLAR SK

1-2
HOROZ GENÇLİKGÜCÜ SK

(H) HAYRANİ ŞEN
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
SARAÇOĞLU KINIKLI ASLAN SK

-
PK. GENÇLERBİRLİĞİ SK

(H) HALİL GÜNEŞ
U11 20.05.2024
Pazartesi
20:00
SARAÇOĞLU DENİZLİ YILDIZ SK

5-2
PAMUKKALE FATİH SK

(H) HAYRANİ ŞEN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
SERVERGAZİ SERİNHİSAR 1906 BELEDİYE SK

-
ALTIN HOROZ SK

(H) MUSTAFA ERKAN ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
SERVERGAZİ HONAZ SK

-
ACIPAYAM BELEDİYE SK

(H) HAMİDE ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
SERVERGAZİ TEKKEKÖY SK

-
ÇAMLIK FUTBOL SK

(H) MUSTAFA ERKAN ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
SERVERGAZİ KARTALGÜCÜ SK

-
ORKA SK

(H) HAMİDE ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
20:00
SERVERGAZİ MERKEZEFENDİ BELEDİYE SK

-
YEŞİLKÖY SK

(H) MUSTAFA ERKAN ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
ŞİRİNKÖY PARS SK

-
BEREKETLİ SK

(H) NUH BATUHAN BAYRAKTAR
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
ŞİRİNKÖY YEŞİL ÇINAR SK

-
DENİZLİ VEFA SK

(H) UMUT MERT DUMLU
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
ŞİRİNKÖY DENİZLİ EĞİTİM SK

-
NALAN KAYNAK AND. SK

(H) NUH BATUHAN BAYRAKTAR
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
ŞİRİNKÖY BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

-
SARAYKÖY SK

(H) UMUT MERT DUMLU
U11 20.05.2024
Pazartesi
20:00
ŞİRİNKÖY ALTIN YILDIZ SK

-
BAŞKARCI MERKEZEFENDİ SK

(H) NUH BATUHAN BAYRAKTAR
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
14:30
SERVERGAZİ MANİSA SALİHLİ BLD. SK.

-
İZMİR ÜÇYOL GSK

(H) HALİT GÖKMEN
(Y) TURGUT IŞIK
(Y) KAAN KARACA
(G) SERDAR ÇİFTÇİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
17:00
SERVERGAZİ BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SK

-
AYDIN TİCARET ODASI İ.Ö.O. SK

(H) MURAT TOPRAKÇI
(Y) TURGUT IŞIK
(Y) KAAN KARACA
(G) MEHMET KARADUMAN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
18:00
AKKONAK DENİZLİ İY GÜRELLER SK

1-2
TAVAS BİRLİK SK

(H) EŞREF KURBAN
(Y) HALİT GÖKMEN
(Y) TURGUT IŞIK
(G) SERDAR ÇİFTÇİ
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
20:00
AKKONAK ALPARSLAN GENÇLİK SK

0-0
BEREKETLİ SK

(H) ENGİN ALTINAY
(Y) HALİT GÖKMEN
(Y) TURGUT IŞIK
(G) HAYATİ ÜNAL
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
14:30
SERVERGAZİ BODRUM BİRLİK SK

-
AYDIN TİCARET ODASI İ.Ö.O. SK

(H) ONUR ÖZEL
(Y) KAAN KARACA
(Y) CEMİLE ATAR
(G) HASAN YAZICI
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
17:00
SERVERGAZİ ANTALYA YOL SPOR

-
MANİSA SALİHLİ BLD. SK.

(H) ALPEREN AKSU
(Y) KAAN KARACA
(Y) ONUR ÖZEL
(G) BÜLENT ÖZEN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
19:00
SERVERGAZİ TUNARAS ADALET SK

4-0
ESKİHİSAR SK

(H) MUSTAFA GÖRKEM AKGÜL
(Y) OSMAN OKATAN
(Y) EMİN GÖKALP
(G) ZAFER ALKAN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
21:00
SERVERGAZİ BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

1-1
D. OTO 20 AYYILDIZ SK

(H) MURAT TOPRAKÇI
(Y) OSMAN OKATAN
(Y) EMİN GÖKALP
(G) ÇAĞLAR TURAN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
18:00
ŞİRİNKÖY GENÇ ÜMİTLER SK

2-4
PAMUKKALE SK

(H) AHMET SAİD DOKUYUCU
(Y) YUSUF TEKİN
(Y) BERKE AYÇA
(G) ADEM ALTINTAŞ
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
20:00
ŞİRİNKÖY PAMUKKALE FATİH SK

0-8
ŞEMİKLER SK

(H) VAHDET DEMİR
(Y) YUSUF TEKİN
(Y) BERKE AYÇA
(G) ÖZDOĞAN SELÇUK
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
14:30
SERVERGAZİ ANTALYA YOL SPOR

-
İZMİR ÜÇYOL GSK

(H) BERKE KURU
(Y) HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
(Y) EMİN GÖKALP
(G) SERDAR ÇİFTÇİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
17:00
SERVERGAZİ BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SK

-
BODRUM BİRLİK SK

(H) HALİT GÖKMEN
(Y) TURGUT IŞIK
(Y) EMİN GÖKALP
(G) ZAFER ALKAN
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
AKKONAK KAPTAN SK

8-0
KIRALAN DEMİR SK

(H) AYŞEGÜL GÖKKAYA
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
AKKONAK AKHAN VEFA SK

1-8
D. OTO 20 AYYILDIZ SK

(H) AYŞEGÜL GÖKKAYA
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
AKKONAK DENİZLİ GENÇLERBİRLİĞİ SK

1-6
BAĞBAŞI GENÇLİK SK

(H) AYŞEGÜL GÖKKAYA
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
İLBADI BEREKETLER SARP SK

1-8
Y. ÇİVRİL BELEDİYE SK

(H) ONUR ÖZEL
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
İLBADI TUNARAS ADALET SK

2-2
ALPARSLAN GENÇLİK SK

(H) ONUR ÖZEL
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
İLBADI ALTINÇAĞ SK

4-1
MEHMETÇİK MAHALLESİ SK

(H) ONUR ÖZEL
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
SARAÇOĞLU İNCİLİPINARGÜCÜ GSK

0-14
DOKUZKAVAKLAR SK

(H) CEMİLE ATAR
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
SARAÇOĞLU ESKİHİSAR SK

1-7
PK. GENÇLERBİRLİĞİ SK

(H) CEMİLE ATAR
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
SARAÇOĞLU KAPLANLAR SK

0-14
PAMUKKALE FATİH SK

(H) CEMİLE ATAR
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 17.05.2024
Cuma
14:00
SERVERGAZİ A1

-
A2

(H) OSMAN ÖZTEKİN
(Y) KAAN KARACA
(Y) BERKE KURU
(G) MEHMET KARADUMAN
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
SERVERGAZİ SERİNHİSAR 1906 BELEDİYE SK

2-10
ALTIN HOROZ SK

(H) BERKE AYÇA
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
SERVERGAZİ KARTALGÜCÜ SK

2-1
ORKA SK

(H) BERKE AYÇA
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
SERVERGAZİ TEKKEKÖY SK

0-9
ÇAMLIK FUTBOL SK

(H) BERKE AYÇA
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
ŞİRİNKÖY ALTIN YILDIZ SK

-
İleri tarihe ertelendi.
BAŞKARCI MERKEZEFENDİ SK

(H) YUSUF TEKİN
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
ŞİRİNKÖY DENİZLİSPOR

2-0
BEREKETLİ SK

(H) YUSUF TEKİN
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
ŞİRİNKÖY DENİZLİ İY GÜRELLER SK

0-2
NALAN KAYNAK AND. SK

(H) YUSUF TEKİN
U13 18.05.2024
Cumartesi
11:00
AKKONAK AKKONAK SK

2-0
TAVAS BİRLİK SK

(H) HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
13:00
AKKONAK TAVAS BİRLİK SK

0-1
TUNARAS ADALET SK

(H) KADİR GÜNDOĞDU
(Y) BERKE AYÇA
(Y) HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
(G) FAZIL ALTINTAŞ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
15:00
AKKONAK BEREKETLİ SK

0-1
DENİZLİ İY GÜRELLER SK

(H) MUSTAFA GÖRKEM AKGÜL
(Y) BERKE AYÇA
(Y) MAHMUT AYDOĞAN
(G) MEHMET KARADUMAN
U13 18.05.2024
Cumartesi
17:00
AKKONAK DEĞİRMENÖNÜ SK

-
BAŞKARCI İY SK

(H) MAHMUT AYDOĞAN
U13 18.05.2024
Cumartesi
17:30
İLBADI ALSANCAK SK

8-0
ÇAL BELEDİYE SK

(H) YAĞIZ BURSALIOĞLU
U13 18.05.2024
Cumartesi
19:00
İLBADI DEMİRSOY SK

2-7
İLBADI SK

(H) YAĞIZ BURSALIOĞLU
U13 18.05.2024
Cumartesi
11:00
SARAÇOĞLU PAMUKKALE SK

6-2
AKVADİ SK

(H) HALİT GÖKMEN
U13 18.05.2024
Cumartesi
12:00
SERVERGAZİ MERKEZEFENDİ BELEDİYE SK

4-4
YEŞİLKÖY SK

(H) MURAT EKMEKCİ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
14:00
SERVERGAZİ ŞEMİKLER SK

7-1
BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

(H) EŞREF KURBAN
(Y) MURAT EKMEKCİ
(Y) KAAN KARAKURT
(G) ZAFER ALKAN
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
16:00
SERVERGAZİ ESKİHİSAR SK

0-5
ALPARSLAN GENÇLİK SK

(H) AHMET BEYSÜNGÜ
(Y) ONUR ÖZEL
(Y) KAAN KARAKURT
(G) MUSTAFA AYYILDIZ
U13 18.05.2024
Cumartesi
18:00
SERVERGAZİ HONAZ SK

2-4
ACIPAYAM BELEDİYE SK

(H) ONUR ÖZEL
U13 18.05.2024
Cumartesi
11:00
ŞİRİNKÖY BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

0-8
SARAYKÖY SK

(H) TURGUT IŞIK
İŞİTME ENGELLİLER 1. LİGİ 18.05.2024
Cumartesi
13:00
ŞİRİNKÖY İZMİR İESK

-
AFYON SSK

(H) ÖZGÜR KARABACAK
(Y) KAZIM ÇIRALI
(Y) TURGUT IŞIK
(G) NESİP CANER ALTINTAŞ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
15:00
ŞİRİNKÖY PAMUKKALE SK

-
PAMUKKALE FATİH SK

(H) MUSTAFA ÖZEK
(Y) HALİL TUTKU ÇİNAR
(Y) HALİT SANCAK
(G) İBRAHİM KOÇ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
17:00
ŞİRİNKÖY D. OTO 20 AYYILDIZ SK

4-1
GENÇ ÜMİTLER SK

(H) AHMET SAİD DOKUYUCU
(Y) CEMİLE ATAR
(Y) FATMA GÜL KILINÇ
(G) HAYATİ ÜNAL
U13 18.05.2024
Cumartesi
19:00
ŞİRİNKÖY YEŞİL ÇINAR SK

13-1
DENİZLİ VEFA SK

(H) CEMİLE ATAR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
AKKONAK BABADAĞ GENÇLİK SK

-
DENİZLİ HİSAR SK

(H) MUSTAFA ÖZEK
(Y) OSMAN BAHA GÖZÜKARA
(Y) AYŞEGÜL GÖKKAYA
(G) NAİL YILDIZ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
17:00
AKKONAK ELİT SK

1-6
BAŞKARCI MERKEZEFENDİ SK

(H) GÖKHAN UZ
(Y) OSMAN BAHA GÖZÜKARA
(Y) AYŞEGÜL GÖKKAYA
(G) BÜLENT ÖZEN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
BAŞKARCI BAŞKARCI İY SK

5-3
BOZKURT BELEDİYE SK

(H) ÖMER YAYIN
(Y) HALİL TUTKU ÇİNAR
(Y) MURAT EKMEKCİ
(G) NESİP CANER ALTINTAŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:00
BEKİLLİ KUTLUBEY SK

2-5
ÇAĞIRGAN SK

(H) FATİH DERİN
(Y) MAHMUT AYDOĞAN
(Y) MURAT CAN SANDIKCI
(G) ERHAN KOLDEMİR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:30
BEKİLLİ BEKİLLİ BELEDİYE SK

1-0
HAYLAMAZ SK

(H) KADİR GÜNDOĞDU
(Y) KAAN KARACA
(Y) BERKE KURU
(G) SERDAR ÇİFTÇİ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SARAÇOĞLU GÜZELYURT SK

10-1
GÖKBÖRÜGÜCÜ SK

(H) MUSTAFA GÖRKEM AKGÜL
(Y) MURAT TOPRAKÇI
(Y) HALİT GÖKMEN
(G) ÖZDOĞAN SELÇUK
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:00
SARAYKÖY SARAYKÖY EFELER SK

2-4
DENİZLİ RAY SK

(H) ÖZGÜR KARABACAK
(Y) KAAN KARAKURT
(Y) MUSTAFA ANIL ERKILIÇ
(G) HASAN YAZICI
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SERİNHİSAR KELEKÇİ GENÇLİK SK

1-7
AKHAN VEFA SK

(H) VEYSEL AKAY
(Y) TURGUT IŞIK
(Y) YAĞIZ BURSALIOĞLU
(G) ADEM ALTINTAŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SERVERGAZİ EFELER FUTBOL SK

0-9
IŞIKLIGÜCÜ SK

(H) EŞREF KURBAN
(Y) HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
(Y) NUH BATUHAN BAYRAKTAR
(G) HAYATİ ÜNAL
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
YATAĞAN YEŞİLYUVA SK

4-5
MEHMETÇİK MAHALLESİ SK

(H) VAHDET DEMİR
(Y) TUNAHAN ÖNER
(Y) MUSTAFA TERCAN
(G) İBRAHİM KOÇ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
YENİCEKENT YENİCEKENT SK

-
TATİL EDİLDİ
PELİTLİBAĞ SK

(H) TUNCAY ÇORLU
(Y) BERKE AYÇA
(Y) HALİT SANCAK
(G) ÇAĞLAR TURAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
AKKONAK D. OTO 20 AYYILDIZ SK

-
BAŞKARCI İY SK

(H) BUSE DAŞ
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
AKKONAK AKKONAK SK

-
TAVAS BİRLİK SK

(H) ABDULLAH EVREN OZDEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
AKKONAK KARAKOVA SK

-
ELİT SK

(H) BUSE DAŞ
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
AKKONAK DENİZLİ GENÇLERBİRLİĞİ SK

-
SİTELER MAHALLESİ SK

(H) ABDULLAH EVREN OZDEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
20:00
AKKONAK AKHAN VEFA SK

-
BAĞBAŞI GENÇLİK SK

(H) ABDULLAH EVREN OZDEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
İLBADI DEMİRSOY SK

9-1
BABADAĞ GENÇLİK SK

(H) OSMAN FAHRİ GÖDE
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
İLBADI VALİ RECEP YAZ.İ.Ö.O. SK

-
ALPARSLAN GENÇLİK SK

(H) AHMET ÇAĞRI DEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
İLBADI ALTINÇAĞ SK

2-1
BEREKETLER SARP SK

(H) OSMAN FAHRİ GÖDE
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
İLBADI TUNARAS ADALET SK

-
İLBADI SK

(H) AHMET ÇAĞRI DEMİR
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
SARAÇOĞLU İNCİLİPINARGÜCÜ GSK

3-4
DOKUZKAVAKLAR SK

(H) HAYRANİ ŞEN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
SARAÇOĞLU PAMUKKALE SK

-
AKVADİ SK

(H) HALİL GÜNEŞ
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
SARAÇOĞLU KAPLANLAR SK

1-2
HOROZ GENÇLİKGÜCÜ SK

(H) HAYRANİ ŞEN
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
SARAÇOĞLU KINIKLI ASLAN SK

-
PK. GENÇLERBİRLİĞİ SK

(H) HALİL GÜNEŞ
U11 20.05.2024
Pazartesi
20:00
SARAÇOĞLU DENİZLİ YILDIZ SK

5-2
PAMUKKALE FATİH SK

(H) HAYRANİ ŞEN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
SERVERGAZİ SERİNHİSAR 1906 BELEDİYE SK

-
ALTIN HOROZ SK

(H) MUSTAFA ERKAN ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
SERVERGAZİ HONAZ SK

-
ACIPAYAM BELEDİYE SK

(H) HAMİDE ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
SERVERGAZİ TEKKEKÖY SK

-
ÇAMLIK FUTBOL SK

(H) MUSTAFA ERKAN ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
SERVERGAZİ KARTALGÜCÜ SK

-
ORKA SK

(H) HAMİDE ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
20:00
SERVERGAZİ MERKEZEFENDİ BELEDİYE SK

-
YEŞİLKÖY SK

(H) MUSTAFA ERKAN ERDOĞAN
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
ŞİRİNKÖY PARS SK

-
BEREKETLİ SK

(H) NUH BATUHAN BAYRAKTAR
U11 20.05.2024
Pazartesi
18:00
ŞİRİNKÖY YEŞİL ÇINAR SK

-
DENİZLİ VEFA SK

(H) UMUT MERT DUMLU
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
ŞİRİNKÖY DENİZLİ EĞİTİM SK

-
NALAN KAYNAK AND. SK

(H) NUH BATUHAN BAYRAKTAR
U11 20.05.2024
Pazartesi
19:00
ŞİRİNKÖY BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

-
SARAYKÖY SK

(H) UMUT MERT DUMLU
U11 20.05.2024
Pazartesi
20:00
ŞİRİNKÖY ALTIN YILDIZ SK

-
BAŞKARCI MERKEZEFENDİ SK

(H) NUH BATUHAN BAYRAKTAR
2.AMATÖR LİGİ - 11.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
AKKONAK BABADAĞ GENÇLİK SK

-
DENİZLİ HİSAR SK

MUSTAFA ÖZEK
OSMAN BAHA GÖZÜKARA
AYŞEGÜL GÖKKAYA
NAİL YILDIZ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
17:00
AKKONAK ELİT SK

1-6
BAŞKARCI MERKEZEFENDİ SK

GÖKHAN UZ
OSMAN BAHA GÖZÜKARA
AYŞEGÜL GÖKKAYA
BÜLENT ÖZEN
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
BAŞKARCI BAŞKARCI İY SK

5-3
BOZKURT BELEDİYE SK

ÖMER YAYIN
HALİL TUTKU ÇİNAR
MURAT EKMEKCİ
NESİP CANER ALTINTAŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
14:00
BEKİLLİ KUTLUBEY SK

2-5
ÇAĞIRGAN SK

FATİH DERİN
MAHMUT AYDOĞAN
MURAT CAN SANDIKCI
ERHAN KOLDEMİR
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:30
BEKİLLİ BEKİLLİ BELEDİYE SK

1-0
HAYLAMAZ SK

KADİR GÜNDOĞDU
KAAN KARACA
BERKE KURU
SERDAR ÇİFTÇİ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SARAÇOĞLU GÜZELYURT SK

10-1
GÖKBÖRÜGÜCÜ SK

MUSTAFA GÖRKEM AKGÜL
MURAT TOPRAKÇI
HALİT GÖKMEN
ÖZDOĞAN SELÇUK
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
16:00
SARAYKÖY SARAYKÖY EFELER SK

2-4
DENİZLİ RAY SK

ÖZGÜR KARABACAK
KAAN KARAKURT
MUSTAFA ANIL ERKILIÇ
HASAN YAZICI
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SERİNHİSAR KELEKÇİ GENÇLİK SK

1-7
AKHAN VEFA SK

VEYSEL AKAY
TURGUT IŞIK
YAĞIZ BURSALIOĞLU
ADEM ALTINTAŞ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
SERVERGAZİ EFELER FUTBOL SK

0-9
IŞIKLIGÜCÜ SK

EŞREF KURBAN
HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
NUH BATUHAN BAYRAKTAR
HAYATİ ÜNAL
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
YATAĞAN YEŞİLYUVA SK

4-5
MEHMETÇİK MAHALLESİ SK

VAHDET DEMİR
TUNAHAN ÖNER
MUSTAFA TERCAN
İBRAHİM KOÇ
2.AMATÖR 19.05.2024
Pazar
15:00
YENİCEKENT YENİCEKENT SK

-
TATİL EDİLDİ
PELİTLİBAĞ SK

TUNCAY ÇORLU
BERKE AYÇA
HALİT SANCAK
ÇAĞLAR TURAN
U17 PLAY-OFF LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
18:00
AKKONAK DENİZLİ İY GÜRELLER SK

1-2
TAVAS BİRLİK SK

EŞREF KURBAN
HALİT GÖKMEN
TURGUT IŞIK
SERDAR ÇİFTÇİ
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
20:00
AKKONAK ALPARSLAN GENÇLİK SK

0-0
BEREKETLİ SK

ENGİN ALTINAY
HALİT GÖKMEN
TURGUT IŞIK
HAYATİ ÜNAL
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
19:00
SERVERGAZİ TUNARAS ADALET SK

4-0
ESKİHİSAR SK

MUSTAFA GÖRKEM AKGÜL
OSMAN OKATAN
EMİN GÖKALP
ZAFER ALKAN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
21:00
SERVERGAZİ BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

1-1
D. OTO 20 AYYILDIZ SK

MURAT TOPRAKÇI
OSMAN OKATAN
EMİN GÖKALP
ÇAĞLAR TURAN
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
18:00
ŞİRİNKÖY GENÇ ÜMİTLER SK

2-4
PAMUKKALE SK

AHMET SAİD DOKUYUCU
YUSUF TEKİN
BERKE AYÇA
ADEM ALTINTAŞ
U17 PLAY-OFF 15.05.2024
Çarşamba
20:00
ŞİRİNKÖY PAMUKKALE FATİH SK

0-8
ŞEMİKLER SK

VAHDET DEMİR
YUSUF TEKİN
BERKE AYÇA
ÖZDOĞAN SELÇUK
U17 PLAY-OFF LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
13:00
AKKONAK TAVAS BİRLİK SK

0-1
TUNARAS ADALET SK

KADİR GÜNDOĞDU
BERKE AYÇA
HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
FAZIL ALTINTAŞ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
15:00
AKKONAK BEREKETLİ SK

0-1
DENİZLİ İY GÜRELLER SK

MUSTAFA GÖRKEM AKGÜL
BERKE AYÇA
MAHMUT AYDOĞAN
MEHMET KARADUMAN
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
14:00
SERVERGAZİ ŞEMİKLER SK

7-1
BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SK

EŞREF KURBAN
MURAT EKMEKCİ
KAAN KARAKURT
ZAFER ALKAN
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
16:00
SERVERGAZİ ESKİHİSAR SK

0-5
ALPARSLAN GENÇLİK SK

AHMET BEYSÜNGÜ
ONUR ÖZEL
KAAN KARAKURT
MUSTAFA AYYILDIZ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
15:00
ŞİRİNKÖY PAMUKKALE SK

-
PAMUKKALE FATİH SK

MUSTAFA ÖZEK
HALİL TUTKU ÇİNAR
HALİT SANCAK
İBRAHİM KOÇ
U17 PLAY-OFF 18.05.2024
Cumartesi
17:00
ŞİRİNKÖY D. OTO 20 AYYILDIZ SK

4-1
GENÇ ÜMİTLER SK

AHMET SAİD DOKUYUCU
CEMİLE ATAR
FATMA GÜL KILINÇ
HAYATİ ÜNAL
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
14:30
SERVERGAZİ MANİSA SALİHLİ BLD. SK.

-
İZMİR ÜÇYOL GSK

HALİT GÖKMEN
TURGUT IŞIK
KAAN KARACA
SERDAR ÇİFTÇİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.05.2024
Salı
17:00
SERVERGAZİ BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SK

-
AYDIN TİCARET ODASI İ.Ö.O. SK

MURAT TOPRAKÇI
TURGUT IŞIK
KAAN KARACA
MEHMET KARADUMAN
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
14:30
SERVERGAZİ BODRUM BİRLİK SK

-
AYDIN TİCARET ODASI İ.Ö.O. SK

ONUR ÖZEL
KAAN KARACA
CEMİLE ATAR
HASAN YAZICI
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 15.05.2024
Çarşamba
17:00
SERVERGAZİ ANTALYA YOL SPOR

-
MANİSA SALİHLİ BLD. SK.

ALPEREN AKSU
KAAN KARACA
ONUR ÖZEL
BÜLENT ÖZEN
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
14:30
SERVERGAZİ ANTALYA YOL SPOR

-
İZMİR ÜÇYOL GSK

BERKE KURU
HALİL İBRAHİM ÖZYAMAN
EMİN GÖKALP
SERDAR ÇİFTÇİ
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 16.05.2024
Perşembe
17:00
SERVERGAZİ BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SK

-
BODRUM BİRLİK SK

HALİT GÖKMEN
TURGUT IŞIK
EMİN GÖKALP
ZAFER ALKAN
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 17.05.2024
Cuma
14:00
SERVERGAZİ A1

-
A2

OSMAN ÖZTEKİN
KAAN KARACA
BERKE KURU
MEHMET KARADUMAN
U13 LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
AKKONAK KAPTAN SK

8-0
KIRALAN DEMİR SK

AYŞEGÜL GÖKKAYA
U13 17.05.2024
Cuma
19:30
AKKONAK AKHAN VEFA SK

1-8
D. OTO 20 AYYILDIZ SK

AYŞEGÜL GÖKKAYA
U13 17.05.2024
Cuma
21:00
AKKONAK DENİZLİ GENÇLERBİRLİĞİ SK

1-6
BAĞBAŞI GENÇLİK SK

AYŞEGÜL GÖKKAYA
U13 17.05.2024
Cuma
18:00
İLBADI BEREKETLER SARP SK

1-8
Y. ÇİVRİL BELEDİYE SK